Čekáme na vás!

Otevíráme novou výrobní halu a postupně nabereme 140 lidí. Níže jsou aktuálně volné pozice – pokud tam není vaše zaměření, nevadí, zajímá nás každý šikovný člověk. Pošlete nezávaznou přihlášku a my se Vám ozveme.

Volná pracovní místa


Operátor výroby

HPP, směnný provoz

Obsluha strojů a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky), práce na montáži, příp. galvanovně.Technik BOZP a PO

HPP, pružná pracovní doba

Vstupní a periodické školení zaměstnanců na BOZP a PO, zajišťování, evidence a kontrola všech dalších školeních dle vnitřních předpisů firmy, VZV, svářeči apod., nastavování bezpečnostních předpisů a kontrola jejich dodržování, zodpovědnost za související evidenci a agendu, šetření příčin pracovních úrazů, nemocí z povolání nebo jiných mimořádných událostí, návrhy preventivních opatření, kontrola jejich plnění, prověrky BOZP a PO, vyhledávání a zpracovávání rizik v rámci firmy, osoba odborně způsobilá v oblasti požární ochrany a v prevenci rizik, spolupráce s ostatními odděleními.


Manipulant

HPP, pružná pracovní doba

Práce ve skladu a příjem materiálu.


Příjem zboží – skladník

HPP, směnný provoz

Vykládání a nakládání kamionů, kontrola přijímaného materiálu dle požadavků oddělení kvality, dle technických výkresů, práce v systému SAP, příjem a výdej zboží, přeskladňování zboží mezi sklady, tisk průvodek apod., fyzické zaskladňování a vyskladňování zboží do/z regálů, vychystávání zboží dle výrobních zakázek včetně značení zboží, inventura skladových záso, zodpovědnost za skladové zásoby úseku příjmu (sklad), manipulace se zbožím (vysokozdvižný vozík, paletový vozík), zodpovědnost za správnost příslušných dat v SAP, skladové zásoby, komunikace s dopravci, objednávání dopravy pro přepravu zboží do a z kooperace, komunikace s oddělením nákupu a s oddělením výroby.


Svářeč CO2

HPP, směnný provoz
Svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek, třísměnný provozSeřizovač

HPP, směnný provoz

Příprava pracoviště pro pracovníky výroby, kontrola kvality a množství práce realizované pracovníky výroby, pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání, hospodárnost výroby a minimalizace neshodných výrobků, třísměnný provoz


Seřizovač / svářeč CO2

HPP, směnný provoz

Příprava pracoviště pro pracovníky výroby, kontrola kvality a množství práce realizované pracovníky výroby, pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání, hospodárnost výroby a minimalizace neshodných výrobků, svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek


Elektrikář

HPP, směnný provoz

Elektroinstalační práce, elektroúdržba budov, oprava a údržba elektrických a elektronických zařízení NN, údržba technologického parku


Vedoucí přípravy výroby

HPP, pružná pracovní doba

Řízení oddělení přípravy výroby, tj. technologie výroby, konstrukce a stavby, výrobních přípravků a zámečnické dílny, komunikace a vedení týmu cca 20 pracovníků, řízení a organizace projektů, optimalizace technologie výroby, pracovních postupů, pracovišť a ergonomie práce, spolupráce na plánování a realizaci strojních investic, zodpovědnost za správnost příslušných dat v SAP, organizace zakládání dat při převodu výroby z mateřské firmy, úzká spolupráce s dalšími odděleními (výroba, dispozice, logistika, nákup, kvalita, obchod), samostatnost a pečlivost při vedení související agendy, komunikace a spolupráce s mateřskou firmou (D), výhodou znalost průmyslového inženýrství (5S, zlepšování, štíhlý podnik, ...)


Výrobní kontrola

HPP, směnný provoz

Kontrola kvality výrobků / výroba / expedice / celé balicí jednotky / přepravní jednotky atd., řešení IR, uvolňování "0" série výrobků, tvorba měřicích protokolů, sběr dat, provádění kvalitativních interních auditů


Mistr výroby

HPP, vícesměnný provoz

Řízení kolektivu pracovníků svěřených pracovišť, zajištění plnění termínů výrobních zakázek, organizace práce na svěřeném úseku, kontrola množství a kvality práce seřizovačů, zajištění dodržování předpisů BOZP a PO na pracovištích.


Zámečník-svářeč

HPP, směnný provoz

Práce na kovoobráběcích strojích, běžné zámečnické práce, svářečské práce, výroba svařovacích přípravků, výroba nástrojů, spolupráce s technology a konstruktéry.


Konstruktér produktů

HPP, pružná pracovní doba

Podpora výroby a zámečnické dílny ve výkresové dokumentaci a její evidence; konstrukce výrobků, přípravků a nástrojů pro logistiku a průmysl; provádění výpočtů a stanovování technických podmínek; zpracovávání popisů a návodů k používání; určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů apod. 


Mistr

HPP, směnný provoz

Řízení kolektivu pracovníků svěřených pracovišť, zajištění plnění termínů výrobních zakázek, organizace práce na svěřeném úseku kontrola množství a kvality práce seřizovačů, zajištění dodržování předpisů BOZP a PO na pracovištích.


Hlavní účetní

HPP, pružná pracovní doba

Dohled a kompletní vedení účetnictví, daňová evidence vč. zpracování daňového přiznání a dalších statistických výkazů, práce na pravidelných uzávěrkách a auditech, kontrola věcné a daňové správnosti dokladů, sledování pohledávek a jednání s dlužníky, jednání s kontrolními úřady, vedení příslušné administrativní agendy, vedení kolektivu účetních.


Sdílejte prosím tuto stránku, pomůžete nám. Děkujeme!

Nezávazná přihláška


Vyplňte prosím tento krátký formulář a odešlete. Co nejdříve se vám ozveme, zodpovíme případné dotazy a budeme se těšit na nového člena našeho týmu! Jestli nechcete formulář vyplňovat, klidně nám zavolejte na tel. +420 731 140 715 a domluvíme se osobně.


* Povinné údaje 

Pro potřeby výběrového řízení na danou pracovní pozici bude společnost WANZL s r.o., IČO: 41031709, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 GDPR.

Vyplněním nezávazné přihlášky na této stránce poskytujete společnosti WANZL s r.o. své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva.

  • na přístup k osobním údajům
  • na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých údajů
  • na výmaz osobních údajů, nejsou-li již tyto údaje potřebné pro účely, pro které byla zpracovány, 
  • na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, 
  • na přenositelnost údajů,
  • vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno,
  • obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

  •  Další informace o zpracování osobních údajů společností WANZL s .r.o. Vám poskytne personální oddělení společnosti e-mail: personal@wanzl.cz .

Sdílejte prosím tuto stránku, pomůžete nám. Děkujeme!