Čekáme na vás!

Otevíráme novou výrobní halu a postupně nabereme 140 lidí. Níže jsou aktuálně volné pozice – pokud tam není vaše zaměření, nevadí, zajímá nás každý šikovný člověk. Pošlete nezávaznou přihlášku a my se Vám ozveme.

Volná pracovní místa


Svářeč CO2

HPP, směnný provoz
Svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek, třísměnný provozSeřizovač

HPP, směnný provoz

Příprava pracoviště pro pracovníky výroby, kontrola kvality a množství práce realizované pracovníky výroby, pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání, hospodárnost výroby a minimalizace neshodných výrobků, třísměnný provoz


Seřizovač / svářeč CO2

HPP, směnný provoz

Příprava pracoviště pro pracovníky výroby, kontrola kvality a množství práce realizované pracovníky výroby, pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání, hospodárnost výroby a minimalizace neshodných výrobků, svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek


Elektrikář

HPP, směnný provoz

Elektroinstalační práce, elektroúdržba budov, oprava a údržba elektrických a elektronických zařízení NN, údržba technologického parku


Vedoucí přípravy výroby

HPP, pružná pracovní doba

Řízení oddělení přípravy výroby, tj. technologie výroby, konstrukce a stavby, výrobních přípravků a zámečnické dílny, komunikace a vedení týmu cca 20 pracovníků, řízení a organizace projektů, optimalizace technologie výroby, pracovních postupů, pracovišť a ergonomie práce, spolupráce na plánování a realizaci strojních investic, zodpovědnost za správnost příslušných dat v SAP, organizace zakládání dat při převodu výroby z mateřské firmy, úzká spolupráce s dalšími odděleními (výroba, dispozice, logistika, nákup, kvalita, obchod), samostatnost a pečlivost při vedení související agendy, komunikace a spolupráce s mateřskou firmou (D), výhodou znalost průmyslového inženýrství (5S, zlepšování, štíhlý podnik, ...)


Výrobní kontrola

HPP, směnný provoz

Kontrola kvality výrobků / výroba / expedice / celé balicí jednotky / přepravní jednotky atd., řešení IR, uvolňování "0" série výrobků, tvorba měřicích protokolů, sběr dat, provádění kvalitativních interních auditů


Lean specialista

HPP, směnný provoz

Řízení schválených projektů a s tím související prosazování definovaných opatření, kontroly, dále pak přezkoumání a vyhodnocování fází projektu (dle metodiky DMAIC), přezkoumávání účinnosti jednotlivých podnikových procesů, svolávání projektového týmu na jednotlivé workshopy u schválených projektů, definování cílů projektu, vedení projektů vycházejících ze schválených zlepšovacích návrhů, vedení projektů pro optimalizaci výrobních nákladů pro jednotlivé produkty, (target-cost)


Technický(á) nákupčí

HPP, pružná pracovní doba

Komunikace a vyjednávání s tuzemskými i zahraničními dodavateli, komunikace s oddělením centrálního nákupu v DE, monitoring trhu a vyhledávání nových dodavatelů se zaměřením na hutní materiál a související kooperace pro výrobu a obchod (svařování, lisování, obrábění, povrchové úpravy, stolařská výroba), vedení poptávkového řízení včetně jeho vyhodnocení, reporting, správa svěřených nákupních projektů, optimalizace úspor na nakupovaném materiálu a službách, zpracování a údržba nákupních dat v informačním systému, správa dodavatelského portfolia, rozvoj a hodnocení dodavatelů, V případě úspěšného zvládnutí úkolů předpoklad zastupování vedoucího oddělení. 


Mistr výroby

HPP, vícesměnný provoz

Řízení kolektivu pracovníků svěřených pracovišť, zajištění plnění termínů výrobních zakázek, organizace práce na svěřeném úseku, kontrola množství a kvality práce seřizovačů, zajištění dodržování předpisů BOZP a PO na pracovištích.


Výrobní technolog (normovač)

HPP, pružná pracovní doba

Tvorba pracovních postupů a správa dat v programu SAP, vedení a řízení přidělených projektů náběhu výroby nových výrobků, či jiných projektů souvisejících s přípravou výroby, zlepšování procesů výroby, výrobních technologií, snižování nákladů výroby, využívání know-how mateřské firmy, znalost normování práce.


Zámečník-svářeč

HPP, směnný provoz

Práce na kovoobráběcích strojích, běžné zámečnické práce, svářečské práce, výroba svařovacích přípravků, výroba nástrojů, spolupráce s technology a konstruktéry.


Konstruktér produktů

HPP, pružná pracovní doba

Podpora výroby a zámečnické dílny ve výkresové dokumentaci a její evidence; konstrukce výrobků, přípravků a nástrojů pro logistiku a průmysl; provádění výpočtů a stanovování technických podmínek; zpracovávání popisů a návodů k používání; určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů apod. 


Mistr

HPP, směnný provoz

Řízení kolektivu pracovníků svěřených pracovišť, zajištění plnění termínů výrobních zakázek, organizace práce na svěřeném úseku kontrola množství a kvality práce seřizovačů, zajištění dodržování předpisů BOZP a PO na pracovištích.


Hlavní účetní

HPP, pružná pracovní doba

Dohled a kompletní vedení účetnictví, daňová evidence vč. zpracování daňového přiznání a dalších statistických výkazů, práce na pravidelných uzávěrkách a auditech, kontrola věcné a daňové správnosti dokladů, sledování pohledávek a jednání s dlužníky, jednání s kontrolními úřady, vedení příslušné administrativní agendy, vedení kolektivu účetních.


Sdílejte prosím tuto stránku, pomůžete nám. Děkujeme!

Nezávazná přihláška


Vyplňte prosím tento krátký formulář a odešlete. Co nejdříve se vám ozveme, zodpovíme případné dotazy a budeme se těšit na nového člena našeho týmu! Jestli nechcete formulář vyplňovat, klidně nám zavolejte na tel. +420 731 140 715 a domluvíme se osobně.


* Povinné údaje 

Zasláním nezávazné přihlášky, příp. svého CV souhlasíte s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. pro účely personalistiky firmy WANZL spol. s r.o.. Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné.

Sdílejte prosím tuto stránku, pomůžete nám. Děkujeme!