Náborový příspěvek 20.000Kč

pro všechny nové zaměstnance.


Operátor výroby

HPP, směnný provoz

Obsluha strojů a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky), práce na montáži, příp. galvanovně.Manipulant/ka

HPP, pružná pracovní doba

Práce ve skladu a příjem materiálu.


Svářeč CO2

HPP, směnný provoz
Svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek, třísměnný provoz

Seřizovač

HPP, směnný provoz

Příprava pracoviště pro pracovníky výroby, kontrola kvality a množství práce realizované pracovníky výroby, pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání, hospodárnost výroby a minimalizace neshodných výrobků, třísměnný provoz


Seřizovač / svářeč CO2

HPP, směnný provoz

Příprava pracoviště pro pracovníky výroby, kontrola kvality a množství práce realizované pracovníky výroby, pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání, hospodárnost výroby a minimalizace neshodných výrobků, svařování drátěných polotovarů, plechů, profilů a trubek


Elektrikář

HPP, směnný provoz

Elektroinstalační práce, elektroúdržba budov, oprava a údržba elektrických a elektronických zařízení NN, údržba technologického parku


Vedoucí přípravy výroby

HPP, pružná pracovní doba

Řízení oddělení přípravy výroby, tj. technologie výroby, konstrukce a stavby, výrobních přípravků a zámečnické dílny, komunikace a vedení týmu cca 20 pracovníků, řízení a organizace projektů, optimalizace technologie výroby, pracovních postupů, pracovišť a ergonomie práce, spolupráce na plánování a realizaci strojních investic, zodpovědnost za správnost příslušných dat v SAP, organizace zakládání dat při převodu výroby z mateřské firmy, úzká spolupráce s dalšími odděleními (výroba, dispozice, logistika, nákup, kvalita, obchod), samostatnost a pečlivost při vedení související agendy, komunikace a spolupráce s mateřskou firmou (D), výhodou znalost průmyslového inženýrství (5S, zlepšování, štíhlý podnik, ...)


Výrobní kontrola

HPP, směnný provoz

Kontrola kvality výrobků / výroba / expedice / celé balicí jednotky / přepravní jednotky atd., řešení IR, uvolňování "0" série výrobků, tvorba měřicích protokolů, sběr dat, provádění kvalitativních interních auditů


Zámečník-svářeč

HPP, směnný provoz

Práce na kovoobráběcích strojích, běžné zámečnické práce, svářečské práce, výroba svařovacích přípravků, výroba nástrojů, spolupráce s technology a konstruktéry.


Příjem zboží – skladník

HPP, směnný provoz

Vykládání a nakládání kamionů, kontrola přijímaného materiálu dle požadavků oddělení kvality, dle technických výkresů, práce v systému SAP, příjem a výdej zboží, přeskladňování zboží mezi sklady, tisk průvodek apod., fyzické zaskladňování a vyskladňování zboží do/z regálů, vychystávání zboží dle výrobních zakázek včetně značení zboží, inventura skladových záso, zodpovědnost za skladové zásoby úseku příjmu (sklad), manipulace se zbožím (vysokozdvižný vozík, paletový vozík), zodpovědnost za správnost příslušných dat v SAP, skladové zásoby, komunikace s dopravci, objednávání dopravy pro přepravu zboží do a z kooperace, komunikace s oddělením nákupu a s oddělením výroby.


Technik BOZP a PO

HPP, pružná pracovní doba

Vstupní a periodické školení zaměstnanců na BOZP a PO, zajišťování, evidence a kontrola všech dalších školeních dle vnitřních předpisů firmy, VZV, svářeči apod., nastavování bezpečnostních předpisů a kontrola jejich dodržování, zodpovědnost za související evidenci a agendu, šetření příčin pracovních úrazů, nemocí z povolání nebo jiných mimořádných událostí, návrhy preventivních opatření, kontrola jejich plnění, prověrky BOZP a PO, vyhledávání a zpracovávání rizik v rámci firmy, osoba odborně způsobilá v oblasti požární ochrany a v prevenci rizik, spolupráce s ostatními odděleními.


Konstruktér produktů

HPP, pružná pracovní doba

Podpora výroby a zámečnické dílny ve výkresové dokumentaci a její evidence; konstrukce výrobků, přípravků a nástrojů pro logistiku a průmysl; provádění výpočtů a stanovování technických podmínek; zpracovávání popisů a návodů k používání; určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů apod. 


Hlavní účetní

HPP, pružná pracovní doba

Dohled a kompletní vedení účetnictví, daňová evidence vč. zpracování daňového přiznání a dalších statistických výkazů, práce na pravidelných uzávěrkách a auditech, kontrola věcné a daňové správnosti dokladů, sledování pohledávek a jednání s dlužníky, jednání s kontrolními úřady, vedení příslušné administrativní agendy, vedení kolektivu účetních.


Sdílejte prosím tuto stránku, pomůžete nám. Děkujeme!

Nezávazná přihláška


Vyplňte prosím tento krátký formulář a odešlete. Co nejdříve se vám ozveme, zodpovíme případné dotazy a budeme se těšit na nového člena našeho týmu! Jestli nechcete formulář vyplňovat, klidně nám zavolejte na tel. +420 731 140 715 a domluvíme se osobně.


* Povinné údaje 

Pro potřeby výběrového řízení na danou pracovní pozici bude společnost WANZL s r.o., IČO: 41031709, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 GDPR. Vaše osobní údaje si potřebujeme uchovat, abychom Vám mohli poskytnout kvalitní služby v rámci výběrového řízení za účelem zaměstnání ve společnosti WANZL s r.o.. Po skončení výběrového řízení si Vaše osobní údaje ponecháme po dobu dvanácti měsíců pro případ, že bychom Vás chtěli oslovit s jinou relevantní pracovní nabídkou.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva.

  • na přístup k osobním údajům
  • na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých údajů
  • na výmaz osobních údajů, nejsou-li již tyto údaje potřebné pro účely, pro které byla zpracovány, 
  • na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, 
  • na přenositelnost údajů,
  • vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno,
  • obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

  •  Další informace o zpracování osobních údajů společností WANZL s .r.o. Vám poskytne personální oddělení společnosti e-mail: personal@wanzl.cz .

Sdílejte prosím tuto stránku, pomůžete nám. Děkujeme!